Home » News and Opportunities » ZA STUDENTE DH/DF: STIPENDIJE za “Zhi-Hong” Međunarodnu letnju školu naprednih materijala u Šangaju, Kina

Fakultet za nauku o materijalima i inženjerstvo (School of Materials Science and Engineering – SMSE) u sklopu Đao Tong Univerziteta iz Šangaja organizuje „Zhi-Hong” Međunarodnu letnju školu naprednih materijala (“Zhi-Hong” International Summer School of Advanced Materials – ISS-AM) u svrhu promovisanja interaktivne kulturne i akademske razmene između vrhunskih naučnika i studenata diplomskih i poslediplomskih studija širom sveta.

Letnja škola će se održati od 9. do 22. jula 2017. godine, i obuhvata predavanja i stručnu praksu iz oblasti naprednih funkcionalnih materijala, organizovane seminare, posete istraživačkim laboratorijama, kao i obilazak kampusa, razgledanje Šangaja i kulturne aktivnosti. Za prijavu su kvalifikovani studenti PMFa sa Departmana za fiziku i Departmana za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine.

Sve detalje o vrstama i visini stipendija, načinu i uslovima prijavljivanja možete pronaći na sajtu UNS-a.

Krajnji rok za podnošenje prijava: 10. april 2017.