Home » News and Opportunities » POZIV ZA STUDENTE – Međunarodna matematička olimpijada i olimpijada iz hemije u Iranu

Centar studentskih olimpijada Islamske Republike Iran u periodu od 13. do 17. avgusta 2017. godine organizuje 18. Međunarodnu matematičku olimpijadu i 10. Međunarodnu olimpijadu iz hemije.

Predviđeno je da organizator snosi troškove smeštaja i boravka, a učesnici troškove putovanja (povratnih karata).

Molimo zainteresovane studente 3. i 4. godine osnovnih studija matematike i hemije (pure and applied) da se, pre nego što pošalju zvaničnu prijavu, obavezno konsultuju sa svojim profesorima.

Krajnji rok za prijave je 1. jul 2017. (podrazumeva se da će timove studenata prijaviti profesori)

Detaljnije informacije o proceduri za prijavu možete pronaći u dopisu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, uz koji je priložen dopis Ambasade Islamske Republike Iran, kao i na sledećem linku.