Home » News and Opportunities » CEEPUS razmene i mogućnosti – vebinar

CEEPUS razmene i mogućnosti – vebinar

Fondacija Tempus − Nacionalna CEEPUS kancelarija organizuje vebinar povodom otvaranja konkursnog roka za podnošenje prijava mrežnih kandidata za učešće u akademskoj razmeni u okviru CEEPUS programa. Vebinar je namenjen studentima i predavačima sa visokoškolskih ustanova u Srbiji, koji su zainteresovani za realizovanje mobilnosti tokom akademske 2024/25. godine.

Učesnici vebinara će imati priliku da se bliže upoznaju sa CEEPUS programom i načinom njegovog sprovođenja, mogućnostima koje program pruža i uslovima za učešće.

Vebinar se održava u petak, 17. maja, od 16 do 17 časova, a prijava se vrši popunjavanjem elektronskog formulara, najkasnije do 17. maja u 12 časova.

Elektronski formular je dostupan na ovom linku.

Ostale aktivnosti u toku maja 2024. informativnog centra Fondacije Tempus možete pronaći OVDE.