Home » News and Opportunities » ERAZMUS + PRAVILNIK ZA AKADEMSKU MOBILNOST NA UNIVERZITETU U NOVOM SADU

ERAZMUS + PRAVILNIK ZA AKADEMSKU MOBILNOST NA UNIVERZITETU U NOVOM SADU

Poštovani studenti i profesori PMF-a,

U cilju ostvarivanja vašeg prava na akademsku mobilnost kroz Erazmus+ program, molimo vas da se upoznate sa Pravilnikom o učešću Univerziteta u Novom sadu u E+ programu (KA1 – kreditna mobilnost).

Želeli bismo da skrenemo pažnju na maksimalno dozvoljeno trajanje mobilnosti za studente (pogotovo na nivou master studija u odnosu na trajanje studijskog programa), kao i na frekventivnost razmene kod nastavnog/naučnog/administrativnog osobllja (poštovanje preporuke u Praviniku).

Pravilnik možete skinuti sa linka:

Služba za međunarodnu saradnju – Prirodno-matematički fakultet