Home » News and Opportunities » Program razmene istraživača i studenata u Poljskoj

Program razmene istraživača i studenata u Poljskoj

Poljska nacionalna agencija za akademsku razmenu objavila je konkurs za Program lične razmene studenata i istraživača u okviru bilateralne saradnje.

Program nudi stipendije za naučni staž u ukupnom trajanju od 32 meseca za kandidate koji poseduju diplomu visokog obrazovanja u trajanju od 1 do 9 meseci i za jednosemestralne studije za 10 studenata na osnovnim i master studijama.

Poziv za prijave otvoren je do 5. maja 2021. godine. Kompletna dokumentacija sa 2 prijavna formulara dostavlja se na adresu: Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Nemanjina 22-26, 11000 Beograd, 6. sprat, krilo C, kancelarija 24 – sa naznakom: Za konkurs „Stipendije Vlade Republike Poljske / NAWA“

Kontakt mejl adresa u Ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja: jelena.pazun@mpn.gov.rs

PRIJAVNI FORMULAR

Dodatne informacije o programu