Home » News and Opportunities » Promocija mogućnosti za stipendirane studije u Francuskoj namenjena studentima informatike, softverskog inženjerstva i digitalnih tehnologija

U okviru kampanje za promociju studija u Francuskoj i stipendija Vlade Republike Francuske, Francuski institut i kancelarija Campus France u Srbiji organizuju onlajn tematsko predavanje sa posebnim osvrtom na oblasti informatike, softverskog inženjerstva i digitalnih tehnologija u Francuskoj. Tokom predavanja biće predstavljene mogućnosti stipendiranja, kao i studijski programi u navedenim oblastima. Događaj se održava uz podršku francuske kompanije Schneider Electric.

Predavanje će biti održano u petak, 29. januara 2021. godine, od 11 do 13 časova, u onlajn formatu, preko Zoom platforme. Detaljan program predavanja i link za pristup možete pronaći OVDE.