Home » News and Opportunities » Stipendije Vlade Francuske za akademsku 2021/2022. godinu

Stipendije Vlade Francuske za akademsku 2021/2022. godinu

Ambasada Francuske Republike i Francuski institut u Srbiji raspisali su novi konkurs za dodelu stipendija Vlade Francuske za master 2 nivo studija i doktorate u komentorstvu na francuskom ili engleskom jeziku. Studenti sami odlučuju o izboru studijskog programa. Važno je napomenuti da je prijavljivanje za studijski program u Francuskoj odvojeno od prijavljivanja za stipendije Vlade Francuske. Rok za prijavljivanje za stipendije je 29. mart 2021. godine. U zavisnosti od tipa stipendije, prijave se šalju elektronskom poštom Francuskom institutu u Srbiji ili se dostavljaju lično ili običnom poštom (adrese su dostupne na sajtu Francuskog instituta u Srbiji).

Više informacija je dostupno na sajtu obrazovanje.rs