Home » News and Opportunities » Takmičenje SPACE4WOMEN 3.0: Galaksija novih ideja

Takmičenje SPACE4WOMEN 3.0: Galaksija novih ideja

Studentska asocijacija Univerziteta u Novom Sadu objavila je poziv za učešće u takmičenju Space4Women 3.0: Galaksija novih ideja, koje je namenjeno studentkinjama osnovnih, master ili doktorskih studija svih fakulteta Univerziteta u Novom Sadu koje žele da preuzmu inicijativu, razmišljaju kreativno i zakorače u svet preduzetništva.

Na takmičenje mogu da se prijave studentkinje koje imaju inovativnu ideju za razvoj novog ili unapređenje postojećeg proizvoda odnosno usluge iz bilo koje oblasti (kultura, ekologija, turizam, poljoprivreda, IKT, tehnologija i dr).

Ideje se prijavljuju u timu koji treba da se sastoji od najmanje dva, a najviše pet članova. Članovi tima ne moraju biti sa istog fakulteta/departmana i timovi mogu biti mešoviti (da ga čine studenti i studentkinje) s tim da tim lider mora da bude studentkinja.

Rok za prijavu na takmičenje je 15. novembar 2020. godine.

Takmičenje će biti realizovano u četiri faze: prijava ideja (do 15. 11. 2020. godine), selekcija ideja (do 20. 11. 2020. godine), mentorstvo i obuka (od 25. 11. do 15. 12. 2020. godine) i finale takmičenja (u drugoj polovini decembra 2020. godine).

Vrednost nagrade za pobednički tim je 2.000 evra, a pored glavne biće dodeljene druge vredne nagrade timovima koji osvoje drugo i treće mesto.

Poziv za učešće u takmičenju