Home » News and Opportunities » Takmičenje za najbolju studentsku ideju!

Takmičenje za najbolju studentsku ideju!

Takmičenje za najbolju studentsku ideju pokrenuto je u okviru ERASMUS+ IF4TM projekta čiji je član i Univerzitet u Novom Sadu, a kojim koordinira Univerzitet u Kragujevcu u partnerstvu sa još 17 partnera iz 6 zemalja. Takmičenje se realizuje kroz sedam lokalnih takmičenja u Kragujevcu, Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Novom Pazaru i Zrenjaninu i kroz organizaciju nacionalnog finalnog takmičenja u Privrednoj komori Srbije.

Univerzitet u Novom Sadu poziva STUDENTE OSNOVNIH, MASTER, DOKTORSKIH, STRUKOVNIH I SPECIJALISTIČKIH STUDIJA da u što većem broju učestvuju u ovom takmičenju koje im može doneti vredne nagrade, ali ih i pripremiti za svet rada koji ih čeka nakon završetka studija.

Svi detalji se nalaze na FB stranici takmičenja i sajtu Kancelarije za poslovnu podršku Univerziteta u Novom Sadu.

Krajnji rok za prijavu je 25. mart 2017. godine.