Home » News and Opportunities » UPIS na kurseve jezika i jezičkih veština u Centru za jezike Filozofskog fakulteta

Centar za jezike Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu organizuje upis svih zainteresovanih kandidata na kurseve jezika i jezičkih veština. U ponudi su kursevi engleskog, nemačkog, španskog, francuskog, italijanskog, latinskog, hrvatskog, rumunskog, ruskog, rusinskog, slovačkog, turskog, portugalskog, poljskog, japanskog i ukrajinskog jezika, na različitim nivoima, kao i pripremna nastava za polaganje ispita iz engleskog jezika (B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).

Zbog trenutne situacije izazvane epidemijom virusa Covid-19 kursevi će biti organizovani u onlajn formatu. Polaznicima je omogućen rad u malim grupama, kao i individualni časovi u izvođenju univerzitetskih kadrova i izvornih govornika.

Za studente i zaposlene UNS-a Centar je obezbedio popust od 40% na osnovnu cenu kursa, kao i mogućnost plaćanja u više mesečnih rata.

Aktuelni upisni rok traje od 20. januara do 17. februara 2021.

Sve informacije o kursevima, upisu, cenovnik i prijavni formular dostupni su OVDE.