Home » News and Opportunities » Вебинар: Eurodesk – конкурси и прилике за мобилност младих

Вебинар: Eurodesk – конкурси и прилике за мобилност младих

Вебинар је намењен свим студентима, младима и особама које раде са младима (омладинским радницима), који су заинтересовани да сазнају више о приликама за мобилност младих у Европи и другим корисним актуелним информацијама на ту тему.

Учесници ће се упознати са Eurodesk базом могућности за мобилност, која пружа информације и могућност претраге прилика за школовање, волонтирање, праксе и слично у иностранству.

Вебинар се реализује у склопу актуелне кампање #DontStopDreamingStartPlanning. Кампању спроводи европска мрежа Eurodesk, како би и у условима пандемије мотивисала младе да траже могућности за мобилност и користе услуге које ова мрежа пружа.

Вебинар се одржава у среду, 29. јула у 16 часова, а за пријаву учешћа потребно је попунити кратак пријавни формулар, до 29. јула у 12 часова.

Више информација о активностима Информативног центра Фондације Темпус могу се пронаћи ОВДЕ