Home » News and Opportunities » AKTIVNOSTI INFORMATIVNOG CENTRA FONDACIJE TEMPUS U APRILU 2020. GODINE

AKTIVNOSTI INFORMATIVNOG CENTRA FONDACIJE TEMPUS U APRILU 2020. GODINE

U cilju informisanja studenata i nastavnog/administrativnog osoblja o mogućnostima za stipendiranje u okviru programa Erazmus+, Erazmus Mundus i CEEPUS, Fondacija Tempus organizuje informativno-promotivne događaje na visokoškolskim institucijama, u školama, bibliotekama, omladinskim organizacijama, u okviru sajmova stipendija i sajmova obrazovanja i u drugim ustanovama i organizacijama širom Srbije.

Informativni centar Fondacije Tempus u sklopu svog mesečnog programa aktivnosti tokom aprila 2020. godine organizuje vebinare i individualne konsultacije. Više informacija o planiranim aktivnostima tokom aprila mogu se saznati OVDE

Više informacija o događajima, prezentacijama i vebinarima mogu se saznati OVDE