Home » News and Opportunities » Fondacija Tempus – vebinari za studente u toku jula 2023

Fondacija Tempus – vebinari za studente u toku jula 2023

Informativni centar Fondacije Tempus (Beograd, Terazije 39, I sprat), u sklopu svog mesečnog programa aktivnosti tokom jula 2023. godine organizuje događaj za studente:

Četvrtak, 20. jul

Vebinar: Kako da se prijavite za CEEPUS razmenu?

Info centar organizuje vebinar namenjen studentima i predavačima na državnim visokoškolskim ustanovama u Srbiji zainteresovanim za odlazak na razmene u okviru CEEPUS programa u akademskoj 2023/24. godini. Osim opštih informacija o programu, na vebinaru će, korak po korak, biti demonstrirano kako se podnose prijave za CEEPUS mobilnosti.

CEEPUS je srednjovropski program univerzitetske razmene koji studentima i akademskom osoblju sa državnih visokoškolskih ustanova iz Srbije omogućava akademske boravke u zemljama srednje i jugoistočne Evrope.

Vebinar se održava u četvrtak, 20. jula u 15.30 časova, a za prijavu učešća potrebno je popuniti kratak prijavni formular, najkasnije do 20. jula u 12 časova.