Home » News and Opportunities » JAVNI POZIV ZA PRIJAVU STUDENATA PRIRODNO-MATEMATIČKOG FAKULTETA ZA KA103 ERAZMUS+ ODLAZNU PRAKSU (UČEŠĆE U LETNjOJ ŠKOLI HEMIJE U GRACU, AUSTRIJA)

Univerzitet u Novom Sadu raspisuje jedinstveni Javni poziv za prijavu STUDENATA PRIRODNO-MATEMATIČKOG FAKULTETA UNS-a za Erazmus+ odlaznu mobilnost sa Univerziteta u Novom Sadu prema Tehnološkom univerzitetu u Gracu (Austrija), u svrhu realizacije stručne prakse u okviru Letnje škole hemije.

Letnja škola hemije će se održavati u periodu od 1. jula do 2. septembra 2022. godine.

Više informacija o Tehnološkom univerzitetu u Gracu: http://portal.tugraz.at/portal/page/portal/TU_Graz

Oblasti studentske razmene:

• 0531 – hemija
  • 0512 – biohemija
  • 0521 – zaštita životne sredine

TRAJANjE JAVNOG POZIVA (KONKURSA): 29. mart 2022. – 6. april 2022.

ROK ZA PODNOŠENjE PRIJAVA: sreda, 6. april 2022. do 23.59 časova

Prijava (dokumenta sa naznačenim naslovima, u PDF formatu) šalje se Erazmus+ administrativnom koordinatoru Prirodno-matematičkog fakulteta UNS-a: erasmus@pmf.uns.ac.rs

Detaljne informacije o konkursu i o načinu prijave možete pronaći putem LINKA na zvaničnoj stranici UNS-a.