Home » News and Opportunities » Promocija Erazmus+ konkusa za Letnju školu hemije u Gracu 2023

Promocija Erazmus+ konkusa za Letnju školu hemije u Gracu 2023

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta održaće promociju o aktuelnom Erazmus+ konkursu za praksu putem učešća u Letnjoj školi hemije u Gracu (Austrija).

Promocija će se održati u četvrtak, 9. marta 2023. u 10.30h u Klubu nastavnika na Departmanu za fiziku/matematiku i informatiku i namenjena je svim zainteresovanim studentima Departmana za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine.

Studenti će imati priliku da saznaju više informacija o uslovima konkursa, pripremi prijavne dokumentacije, dostupnim projektima u TU Gracu i da čuju iskustva kolega koji su u toku prošle godine učestvovali u Letnjoj školi hemije.

Čekamo vas! 🙂