Home » News and Opportunities » KONTEH 24: Vidi šta ćeš dalje – Sajam poslovnih mogućnosti i stručnih praksi 13. i 14. marta 2024. godine

Tražiš praksu? Posao u struci? Želiš da stekneš nova znanja i nova poznanstva? Ove godine za to ćeš imati čak 5 dana!

KONTEH je ove godine punoletan! Pozivamo te na 18. rođendan najvećeg sajma poslovnih mogućnosti i stručnih praksi pod ekskluzivnim pokroviteljstvom kompanije Schneider Electric na kom će se ove godine predstaviti 30 najuspešnijih kompanija iz različitih oblasti! Poseti Fakultet tehničkih nauka 13. i 14. marta.

A pre nego što dođeš na KONTEH, obavezno poseti Akademske dane u Naučno tehnološkom parku.

6. marta očekuje te panel diskusija na temu Ključne veštine 21. veka: prikazivanje potencijala i uspon na tržištu rada. Pripremi pitanja!

8. marta izaberi svoju stazu! Pridruži se jednom od četiri predavanja koja će se odvijati u obliku trekova i to na najpopularnije teme iz industrije: baci oko na link!

9. marta reši studiju slučaja, prijavi se individualno ili kao tim, i osvoji vredne nagrade! Studija slučaja će biti tehničkog karaktera pod mentorstvom kompanija Continental, RT-RK, organizatora Konteha i Udruženja studenata elektrotehnike Evrope.

U toku Sajma 13. i 14. marta 2024. godine, kompanije izlagači će, kao i prethodnih godina, imati priliku da predstave svoju delatnost studentima pomoću promotivnog materijala i kroz neposredni kontakt sa njima.

Studenti i kandidati za posao će, sa druge strane, pored mogućnosti da na licu mesta uruče svoj CV poslodavcima za koje su zainteresovani, moći isti da ostave i u elektronskoj bazi koja će biti na raspolaganju svim kompanijama-učesnicama tokom narednih godinu dana, čime direktno sebi uvećavaju šansu za dobijanje radnog mesta ili prakse.

Više informacija možeš pronaći na njihovom sajtu ili na njihovoj Instagram stranici.

Sav sadržaj je besplatan.