Home » News and Opportunities » Poziv na Konferenciju – Međunarodni dan studenata/OPENS

Poziv na Konferenciju – Međunarodni dan studenata/OPENS

Omladinski savez udruženja OPENS poziva studente na Međunarodni dan studenata, dan posvećen studentskoj zajednici i njihovim doprinosima društvu! Studenti će imati priliku da 17. novembra od 13:30 – 18:00 časova razgovaraju o svojim pravima, izazovima i potrebama u Omladinskom centru OPENS (Belevar despota Stefana 5, Novi Sad).

Međunarodni dan studenata je takođe prilika da se studenti povežu i uz najbolje govornike informišu о:

Više informacija o programu i govornicima se nalazi ovde.

Svi zainteresovani studenti treba da popune prijavu ukoliko žele da prisustvuju konferenciji, jer je broj učesnika ograničen. Registrovanim učesnicima će biti obezbeđeno osveženje i ručak, a podsetnik i agenda konferencije će biti poslati na e-mejl par dana pre događaja.

Kontakt osoba:

Katarina Živanović