Home » News and Opportunities » Poziv za učešće na online Letnjoj školi naprednih materijala “Zhi-Hong” 2022, Đao Tong Univerzitet, Šangaj – PRODUŽEN ROK

Fakultet za nauku o materijalima i inženjerstvo (School of Material Science and Engineering – SMSE) u sklopu Đao Tong Univerziteta iz Šangaja organizuje sedmu „Zhi-Hong” Međunarodnu letnju školu naprednih materijala. Cilj letnje škole je promovisanje interaktivne kulturne i akademske razmene između vrhunskih naučnika i studenata diplomskih i poslediplomskih studija širom sveta. Letnja škola obuhvata dvonedeljni program i održaće se u periodu 3-15. jula 2022. u online formatu. Tema letnje škole za 2022. godinu je „Napredni funkcionalni materijali” (Advanced Functional Materials). Od 2016. do 2019. godine letnju školu je uspešno pohađalo preko dvanaest studenata Univerziteta u Novom Sadu.

Dokumentacija za prijavu na poziv obuhvata:

• Biografiju na engleskom jeziku
  • Prepis ocena na engleskom jeziku
  • Zvanični dokaz o znanju engleskog jezika (napomena: uz standardne testove poput IELTS, TOEFL, CET6 biće prihvaćeni i drugi sertifikati)
  • Motivaciono pismo na jednoj stranici (personal statement)

Prijave se šalju Kancelariji za međunarodnu saradnju PMF-a na iro@pmf.uns.ac.rs najkasnije do ponedeljka, 13. juna 2022.  sa naznakom: „Za Zhi-Hong online letnju školu”.

Selektovani studenti PMF-a koji budu nominovani od strane fakulteta partnerima sa Đao Tong Univerziteta, biće oslobođeni plaćanja registracije za učešće u Letnjoj školi.

Dodatne informacije o letnjoj školi i o programu nalaze se na brošuri:

Kontakt imejl za dodatna pitanja: zh_iss@sjtu.edu.cn