Home » News and Opportunities » PREZENTACIJA DAAD I HUMBOLDT STIPENDIJA

PREZENTACIJA DAAD I HUMBOLDT STIPENDIJA

DAAD Info centar iz Beograda i AvH-DAAD alumni klub pri Univerzietu u Novom Sadu održaće prezentaciju fondacija i njenih stipendija namenjenenih studentima, nastavnicima i saradnicima Univerziteta. Na prezentaciji će izlagati:

Mirko Dautović, DAAD Info centar iz Beograda: “DAAD fondacija i aktuelne stipendije”

Dr Miloš Tešić, red. prof. Fakulteta tehničkih nauka, u penziji: “Fondacija Alexander von Humboldt i njene stipedije i istraživački fondovi”

Dr Đorđe Đatkov, docent Fakulteta tehničkih nauka: “Kako sam dobio i iskoristio Humboldt stipendiju oktobar 2015 – juli 2016“

Prezentacije će biti održane u utorak  30.05. 2017., sa početkom u 12:00 h u Multiimedijalnoj sali na prvom spratu Rektorata Univerziteta u Novom Sadu, Dr Zorana Đinđića 1.