Home » News and Opportunities » PREZENTACIJA DAAD STIPENDIJA I MOGUĆNOSTI STUDIRANJA I ISTRAŽIVANJA NA UNIVERZITETIMA U NEMAČKOJ

DAAD Informativni centar u Beogradu održaće prezentaciju za studente i istraživače Univerziteta u Novom Sadu o mogućnostima studiranja i istraživanja na univerzitetima u Nemačkoj, kao i o ponudama DAAD stipendija. Prezentacija će biti organizovana u sredu, 13. aprila 2022. godine, s početkom u 12 časova, u Rektoratu Univerziteta.

Informativni centar DAAD-a u Beogradu je zvanično predstavništvo Nemačke službe za akademsku razmenu (Deutscher Akademischer Austauschdienst – DAAD) čiji je osnovni zadatak informisanje o mogućnostima studiranja i istraživanja u Nemačkoj, kao i finansiranje nemačkih i srpskih visokoobrazovnih institucija pri uspostavljanju i produbljivanju partnerstava i kooperacija.