Home » News and Opportunities » PREZENTACIJA O STIPENDIJAMA ZA STUDIRANjE U MAĐARSKOJ

PREZENTACIJA O STIPENDIJAMA ZA STUDIRANjE U MAĐARSKOJ

Predstavnici Tempus fondacije iz Mađarske održaće prezentaciju na Univerzitetu u Novom Sadu o mogućnostima stipendiranja studija u Mađarskoj za studente iz Srbije. Prezentacija će se održati 9. februara 2018. godine, s početkom u 13.30 časova, u amfiteatru Rektorata Univerziteta u Novom Sadu.

Prezentacija će se fokusirati na program stipendiranja Stipendium Hungaricum Scholarship programme koji studentima iz Srbije nudi besplatno školovanje na nivou osnovnih, master i doktorskih studija, kao i mesečnu stipendiju, smeštaj u domu ili naknadu za troškove smeštaja u toku celog perioda studiranja.

Kandidati iz Srbije mogu da izaberu studijski program iz različitih oblasti kao što su poljoprivreda, inženjerstvo, ekonomija, prirodne nauke, prostorno planiranje, održivi razvoj i međunarodna saradnja.

Detaljnije informacije: