Home » News and Opportunities » Prezentacija programa Study in Sweden

Prezentacija programa Study in Sweden

Dragi naši Novosađani,

Mnogo se radujemo što konačno imamo priliku da vam se predstavimo i da se družimo sa vama. U sredu 14.03. u 12:30 u amfiteatru Rektorata Univerziteta u Novom Sadu predstavićemo program Study in Sweden namenjen budućim master studentima, ali i druge mogućnosti studentskih razmena i potencijalnih stipendija. Potrudićemo se da odgovorimo na razna pitanja koja se tiču švedskih univerziteta i studiranja u Švedskoj. Po završetku prezentacije, pripremili smo za vas informativne i promotivne materijale, kao i osveženje.

Program:
12:30 Prezentacija programa Study in Sweden
Aleksandar Aranđelović, alumnista Švedskog instituta
13:30 Fika druženje

Na većini švedskih univerziteta nastava se odvija na engleskom jeziku. Podstiče se kreativnost i kritičko mišljenje, a individualni aspekt i lični ugao studenata profesorima je važniji od prepričane lekcije. Međusobno uvažavanja studenata i profesora, saradnja i dijalog, deo su švedske kulture koju strani studenti prihvataju i žive.
Šta to Švedsku čini tako primamljivom destinacijom za studiranje?
Alumnista švedskog instituta i programa Study in Sweden, Aleksandar Aranđelović predstaviće svoje iskustvo sa Univerziteta u Lundu.
Čuli ste za švedsku fiku? 🙂 Ovo je sjajna prilika da je doživite!
Vidimo se!