Home » News and Opportunities » Promocija Erasmus + konkursa za osoblje na PMF-u

Promocija Erasmus + konkursa za osoblje na PMF-u

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta održaće promociju Erazmus+ konkursa za odlaznu mobilnost osoblja PMF-a (u svrhu usavršavanja i u svrhu držanja nastave) koji su raspisani na nivou UNS-a.

Promocija će se održati u četvrtak, 21. marta 2024. u 11h u Svečanoj sali na Departmanu biologiju i ekologiju (4. sprat).

S obzirom da ovim pozivom prvenstveno podstičemo na učešće koleginice i kolege koji do sada nisu bili stipendisti Erazmus+ KA1 programa, pozivamo vas da čujete korisne informacije o Erasmus+ konkursu, pripremi prijavne dokumentacije i procesu selekcije kandidata.

Takođe, u želji da nastavimo dobru praksu deljenja iskustava među kolegama u okviru PMF-a, pozvali smo Prof. Jovanu Nikolov sa Departmana za fiziku i Prof. Miloša Stojaković sa Departmana za matematiku i informatiku da nam se ovom prilikom pridruže i prenesu svoje lične utiske sa partnerskih univerziteta na kojima su boravili kao Erazmus+ stipendisti.

Očekujemo vas! 🙂