Home » News and Opportunities » Raspisan je IAESTE konkurs za stručnu praksu i usavršavanje u inostranstvu u toku 2022. godine

Raspisan je IAESTE konkurs za stručnu praksu i usavršavanje u inostranstvu u toku 2022. godine.
Više detalja, odnosno uslove konkursa i “on-line” prijavu možete pronaći na sajtu:www.iaeste.ac.rs

Konkurs traje do 30.12.2021. godine.

Napominjemo da Nacionalni komiteti zemalja-članica IAESTE-a garantuju da će svi razmenjeni studenti koji budu  prihvaćeni na stručnu praksu, usavršavanje i školovanje, u slučaju da to ne bude moguće u izabranom i dogovorenom terminu, zbog COVID-19 situacije, ista biti ostvarena u prvom mogućem terminu u kome je studentu garantovana zdravstvena i svaka druga bezbednost i sigurnost.

Napominjemo da je konkurisanje i odlazak na stručnu praksu u Nemačku za studente pridnih i tehničkih nauka i poljoprivrede moguće jednino preko ovog Odbora. U prilogu je i obaveštenje sa sajta DAAD Srbije.

Tako je naša razmena recipročna i Vi možete da primite strane studente na stručnu praksu, usavršavanje i školovanje preko ovog Odbora. Za detaljnije informacije i obaveštenja, molimo vas da nam se javite na e-mail: office@iaeste.ac.rs
Ili na telefon broj: 011 3229077 (radnim danima od 14:00 do 16:00 sati).

Zahvaljujemo se na saradnji, pomoći i razumevanju.

Srdačan pozdrav,

Dragan Vukićević

Direktor
IAESTE Serbia
P.O. Box 35-07
11120 Belgrade
Serbia

E. dragan@iaeste.ac.rs
P. +381 11 3229077
F. +381 11 3031676
W. www.iaeste.org

AESTE je medjunarodna neprofitna asocijacija osnovana u Londonu 1948. godine. U Srbiji postoji od 1952. godine i vodeća je organizacija koja se bavi mobilnošću studenata na ovim prostorima. Svake godine više stotina najtalentovanijih srpskih studenata dobije mogućnost da se usavršava na najboljim univerzitetima i vodećim kompanijama širom sveta. IAESTE alumni zauzimaju rukovodeće pozicije u zemlji i inostranstvu kao izvršni direktori kompanija, profesori univerziteta, istraživači, osnivači firmi i čak predsednici vlada.

“Developing global skills in tomorrow’s technical leaders”

IAESTE provides high quality educational and professional exchange experiences that enhance cultural awareness develop global competencies, mutual understanding, and international cooperation
In consultative relationship with UNESCO, United Nations Economic and Social COuncil