Home » News and Opportunities » Stipendije Univerziteta za strane studije u Hankuku (Koreja) — za osnovne studije

korea                        2016 HUFS International Diplomatic Scholarship (HUFS- IDS) Program

Univerzitet u Novom Sadu promoviše stipendije za osnovne studije koje nudi Univerzitet za strane studije u Hankuku. Kandidate treba da preporuči Ambasada Koreje u Srbiji ili Ambasada Srbije u Koreji.

Zainteresovani studenti treba da pažljivo prouče uslove za apliciranje i u potpunosti razumeju sve što stipendiranje podrazumeva. Napominjemo da su pokriveni samo sledeći troškovi: application fee, admission fee and tuition fees, dok se od studenata očekuje da ili sami pokriju troškove smeštaja i ostale troškove (housing and monthly expense) ili da pokriju te troškove preko neke organizacije.

U nastavku ćete naći relevantna dokumenta i linkove.

2016_ids_fall_hufs_admission_guide_for_embassy_201508

IDS Scholarship programme Korea

Skrećemo pažnju na departmane koje obuhvata njihov univerzitet a za koje su ponuđene stipendije (osim za Dept. of Education and Dept. of Language and Diplomacy): http://international.hufs.ac.kr/.
Rok za prijave je od 28. 8. 2016. do 11. 12. 2016.
Zainteresovani studenti PMF-a treba da se obrate svojoj Kancelariji za međunarodnu saradnju.