Home » News and Opportunities » Vebinar za studente: Posle faksa bicu strucnjak za projekte

Vebinar za studente: Posle faksa bicu strucnjak za projekte

Francusko-srpska privredna komora sa zadovoljstvom najavljuje vebinar za studente “Posle faksa biću stručnjak za projekte” koji će se održati u četvrtak, 1. decembra od 14 do 15 časova putem Zoom aplikacije Komore.

Predstavnici kompanija Schneider Electric (Dejan Jakovljević), Mazars (Branka Kosanović) i ATOS (Stefan Kovač) će u online razgovoru sa moderatorom Milenom Obradović objasniti šta je zapravo posao projekt menadžera, zašto ovo zanimanje postoji u svakoj kompaniji i kako se upravlja projektima u najrazličitijim sektorima.

Prijave se vrše na mejl office@ccfs.rs do 1.12., nakon čega ćemo poslati link ka vebinaru.