Home » News and Opportunities » Webinar – DAAD stipendije za sve naučne discipline

Webinar – DAAD stipendije za sve naučne discipline

DAAD Informativni centar Beograd, organizuje u utorak, 23.06.2020. u 12:00h online prezentaciju (Webinar) na temu „Studiranje u Nemačkoj i DAAD stipendije za master studije, doktorate i istraživanja za sve naučne discipline.

Prezentacija će biti održana putem online ZOOM platforme.

Svi zainteresovani za prisustvo na ovom webinaru moraju da pošalju upit do ponedeljka 22.06.2020. na e-mail info@daad.rs kako bi dobili link za pristup Webinaru.

DAAD Informativni centar Beograd, osnovan je 2009. godine i partner je studentima, naučnicima i univerzitetima. DAAD pruža informacije o mogućnostima studiranja i istraživanja u Nemačkoj i finansira nemačke i srpske visokoobrazovne institucije pri uspostavljanju i produbljivanju partnerstava i kooperacija.

Više informacija o aktivnostima DAAD Informativnog centra Beograd mogu se pronaći OVDE