Home » News and Opportunities » EUGLOH Letnja škola – “Immersive Media for Health and Well-being (ESSIM)”

EUGLOH Letnja škola – “Immersive Media for Health and Well-being (ESSIM)”

Obaveštavamo vas da su u toku prijave za učešće studenata na EUGLOH Letnjoj školi “Immersive Media for Health and Well-being”. Letnja škola se organizuje za studente viših godina osnovnih studija (druga godina i više) i za studente master studija, a biće održana od 19. do 21. juna 2023. godine u onlajn režimu, kao i od 3. do 7. jula uživo na Univerzitetu u Hamburgu. Domaćini Škole su Univerzitet u Hamburgu, Univerzitet u Portu, Univerzitet Pariz Sakle, Univerzitet u Lundu i Univerzitet u Novom Sadu.

Registracija zainteresovanih studenata otvorena je do 12. maja 2023. godine.

Škola je namenjena studentima računarstva, računarskog inženjerstva, matematike, fizike, umetnosti i multimedije, koji žele da prošire svoja dasadašnja znanja u oblasti svog stručnog interesovanja. Učešće u onlajn programu Škole otvoreno je za sve studente univerziteta članica EUGLOH mreže, dok će po tri studenta biti odabrano da pohađa program i uživo u Hamburgu tokom jula 2023. godine.

Poziv za prijavu objavljen je na EUGLOH stranici.