Home » News and Opportunities » EUGLOH KURS ZA STUDENTE “PREDUZETNIČKE VEŠTINE”

EUGLOH KURS ZA STUDENTE “PREDUZETNIČKE VEŠTINE”

Univerzitet u Novom Sadu poziva studente osnovnih i master akademskih studija na fakultetima UNS da se prijave za pohađanje EUGLOH kursa – Preduzetničke veštine (Entrepreneurial Skills), koji će biti realizovan od 16. oktobra do 20. decembra 2023. godine.

Kurs se sastoji od 4 onlajn modula, sa 2 onlajn predavanja. Onlajn moduli podrazumevaju individualni rad studenata, uz postavljene rokove. Na kraju kursa, studenti će biti u prilici da posete Univerzitet u Lundu i prisustvuju dvodnevnom hakatonu, gde će u timovima raditi na rešavanju zadataka.

Na osnovu prijave i motivacionog pisma, za učešće na kursu biće odabrano po 5 studenata sa svakog od devet univerziteta u okviru EUGLOH alijanse, među kojima je i Univerzitet u Novom Sadu.

Organizator kursa je Univerzitet u Lundu (Švedska), član EUGLOH alijanse. Rok za prijavu je 15. septembar 2023.

Detaljnije informacije, preliminarni program i registracioni formular nalaze se na sledećem linku.