Home » News and Opportunities » KONKURS ZA RAZMENU STUDENATA SA UNIVERZITETOM PRINC OD SONGKLE (HAT JAI, TAJLAND)U SVRHU REALIZACIJE TERENSKE NASTAVE

Prirodno-matematički fakultet Univerziteta u Novom Sadu nastavlja uspešnu međunarodnu akademsku saradnju i razmenu studenata sa Univerzitetom Princ od Songkle sa Tajlanda (University Prince of Songkla, PSU, Hat Yai, Thailand).

Pozivamo studente Departmana za biologiju i ekologiju da se prijave i iskoriste mogućnost da kroz ovaj studijski boravak napreduju profesionalno, steknu nova znanja o drugačijim ekosistemskim celinama, ali i nauče mnogo o tajlandskoj kulturi, načinu školovanja, života i istovremeno unaprede svoje interkulturalne veštine.

• Trajanje konkursa: od 13.02. – 29.02.2024.
  • Uslovi konkursa:

Zainteresovani studenti treba da ispune sledeće uslove i da na imejl adrese

prof. Snežane Orčić (snezana.orcic@dbe.uns.ac.rs) i

prof. dr Slobodanke Pajević (slobodanka.pajevic@dbe.uns.ac.rs) pošalju sledeće:

• Potvrdu (pismenu izjavu) da mogu da samostalno finansiraju putne troškove – povratnu avio kartu Beograd – Hat Yai – Beograd
  • Motivaciono pismo
  • Prepis ocena sa aktuelnog nivoa studija
  • Dokaz o poznavanju engleskog jezika na minimum B1 nivou (svi koji su položili ispit iz engleskog jezika tokom dosadašnjih studija mogu ovu potvrdu dobiti od profesora kod kog su položili; ostali mogu dostaviti drugu adekvatnu potvrdu).

Trajanje studentske razmene: 20. – 29. maj 2024. godine

Maksimalan broj studenata koji može biti odabran: 5 (pet)

U slučaju pitanja, tokom trajanja konkursa obratite se na imejl adresu Kancelarije za međunarodnu saradnju PMF-a: iro@pmf.uns.ac.rs

Više o PSU Faculty of Science možete naći na ovom linku: https://www.sci.psu.ac.th/en/

Više o Tajlandu mIžete pogledati OVDE.