Home » News and Opportunities » Održana promocija o Erazmus + programu i aktuelnim konkursima za studentske mobilnosti na PMF-u

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta je u ponedeljak, 19. 02.2024. godine održala promociju Erazmus+ konkursa za studentsku razmenu i stučne prakse u Klubu nastavnika na Departmanu za fiziku/matematiku i informatiku.

U toku događaja, studenti PMF-a su upoznati sa Erazmus programom akademske mobilnosti, sa uslovima aktuelnih konkursa, sa procesom prijave i kriterijumima za rangiranje, a takođe su čuli i iskustva Stefana Suzića, studenta geografije, koji je imao priliku da učestvuje na studentskij razmeni – u Češkoj, Palacki Univerzitet, Olomuc.

Studenti koji nisu bili u mogućnosti da prisustvuju događaju mogu da preuzmu održanu prezentaciju ovde:

Veliki broj studenata je prisustvovao promociji, među njima i PR ESN mreže koja je u par rečenica upoznala svoje kolege sa radom volenterske studentske organizacije ESN i pozvala ih da im se priključe.

Stefanovu prezentaciju možete pruzeti ovde :