Home » News and Opportunities » Održana prezentacija o Erasmus+ programu akademske mobilnosti na PMF-u

Održana prezentacija o Erasmus+ programu akademske mobilnosti na PMF-u

Predstavnici Kancelarije za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta su u ponedeljak, 4. 4. 2019., održali prezentaciju najvećeg EU programa akademske mobilnosti Erasmus+ i tom prilikom informisali studente o izvanrednim mogućnostima stipendirane mobilnosti na svim nivoima studija. Prezentacija je bila izuzetno posećena i interaktivna, pružajući studetima mogućnost otvorenog savetovanja.

Studenti su saznali više o stipendiranoj studentskoj mobilnosti koju omogućava Erasmus+ program, zatim o aktuelnim konkursima, procesu prijave na konkurs, kriterijumima za evaluaciju itd. Dobili su i sve druge korisne smernice i savete koji se tiču samog boravka u inostranstvu.

Takođe, imali su mogućnost da saznaju više i o Erasmus Studentskoj Mreži (ESN) o kojoj je govorila predstavnica ESN ogranka za Novi Sad – Divna Prusac.

Preporučujemo da sa linka niže preuzmete održanu prezentaciju, a za sva dodatna pitanja vam stojimo na raspolaganju!

Erasmus + prezentacija_april 2019

Dobrodošli ste na konsultacije u Kancelariju za međunarodnu saradnju, koje se održavaju svakog radnog dana od 9 -10h.

NAPOMENA: Kancelarija za međunarodnu saradnju se privremeno nalazi u Dekanatu na međuspratu, soba br. 1.

Vidimo se! 🙂