Home » News and Opportunities » Održana promocija o Erazmus+ konkursu za Letnju školu hemije u Gracu

Održana promocija o Erazmus+ konkursu za Letnju školu hemije u Gracu

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta je u četvrtak, 9. marta 2023. organizovala promociju Erazmus+ konkursa za Letnju školu hemije u Gracu.

U toku događaja, studenti hemije i biohemije sa PMF-a su upoznati sa uslovima konkursa, sa procesom prijave i kriterijumima za rangiranje, a takođe su čuli i bitne informacije koji se tiču same organizacije i aktivnosti u okviru Letnje škole. Prof. Nataša Simin je objasnila koji su benefiti učešća u školi i na koji način ih ovo iskustvo može obogatiti u profesionalnom životu.

Takođe, svoje doživljaje sa prošlogodišnje Letnje škole u Gracu su podelili i Milica Bogdanović, David Nedeljković i Stefan Vidović.

Milica, David i Stefan su prezentovali projekte i istraživačke grupe u koje su bili uključeni, zatim koje laboratorijske metode i tehnike su savladali i kako su iskusili dva meseca života u Gracu u toku leta. Takođe, podelili su sa prisutnima svoje profesionalne planove za budućnost, koji su podstaknuti učešćem u Letnjoj školi hemije.

Studenti koji nisu bili u mogućnosti da prisustvuju događaju mogu da preuzmu održanu prezentaciju ovde:

Kancelariju za međunarodnu saradnju PMF-a svakog radnog dana ima rezervisan termin za konsultacije sa studentima od 9 -10h. Individualne konsultacije (online ili uživo) van pomenutog termina se mogu zakazati putem mejla: erasmus@pmf.unc.ac.rs.

Kancelarija za međunarodnu saradnju se nalazi u Dekanatu na prizemlju, soba br. 6.

Svim studentima PMF-a želimo puno uspeha na Konkursu za Letnju školu hemije!