Home » News and Opportunities » Panel diskusija „JOB OPPORTUNITIES IN THE CYBERSECURITY SECTOR IN SERBIA“

Panel diskusija „JOB OPPORTUNITIES IN THE CYBERSECURITY SECTOR IN SERBIA“

U okviru ciklusa „Study in France, work in Serbia“ Francuski institut u Srbiji u saradnji sa Tempus kancelarijom organizuje panel diskusije posvećene radu privrednih i strateških sektora u Srbiji.  Svaka debata okuplja predstavnike francuskih visokoškolskih ustanova i preduzeća koja posluju u Srbiji, sa ciljem da ohrabre studente iz Srbije da jednu godinu specijalističkih studija prate u Francuskoj, a da se potom vrate u Srbiju i zaposle  u sektorima koji doprinose dinamici njenog razvoja.

Panel diskusija “JOB OPPORTUNITIES IN THE CYBERSECURITY SECTOR IN SERBIA” će se organizovati u sredu 15. mart 2023, od 10.00 do 14.30 u Rektorau Univerziteta u Novom Sadu (Zorana Ðinđića 1).

Učesnici:

Cédric Grousset, Western Balkans capacity center

Vincent Guiltat, Univerzitet Bretagne Sud, Erasmus Mundus Joint Master CYBERUS

Aurélien Francillon, inženjerska škola EURECOM Francuska.

Darko Ćalasan, Atos Serbia

Imre Lendak, Fakultet tehničkih nauka, Univerzitet u Novom Sadu

Nicolas Rabrenović, French Tech Beograd

Diskusija će biti na engleskom jeziku, bez prevoda na srpski jezik.