Home » News and Opportunities » Online promocija Erasmus+ konkursa za studente na PMF-u

Online promocija Erasmus+ konkursa za studente na PMF-u

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta održaće promociju Erazmus+ konkursa za odlaznu mobilnost studenata (u svrhu prakse i u svrhu razmene) koji su raspisani na nivou UNS-a. Promocija će se održati u utorak, 26. septembra 2023. u 10h u online formatu putem Zoom platforme.

Detalji za priključenje:

Topic: Erasmus+ promocija za studente PMF-a

Time: Sep 26, 2023 10:00 AM Budapest

Join Zoom Meeting: https://us06web.zoom.us/j/85812371257?pwd=cnbYXwa2MaiDaZkjFam9CMYVqmakI5.1

Passcode: 134136

Studenti će imati priliku da saznaju više informacija o Erasmus+ konkursu, partnerskim univerzitetima PMF-a na kojima je mobilnost omogućena, pripremi prijavne dokumentacije i da čuju iskustva od studentkinje biohemije – Ane Aleksov, koja je imala priliku da već dva puta bude učesnica Erasmus+ programa, na razmeni u Ljubljani i Napulju.

Studeti će u svakom momentu moći da se uključe i postave pitanja!

Vidimo se u utorak! 🙂