Home » News and Opportunities » Otvoren Erasmus+ konkurs za odlaznu mobilnost studenata

Otvoren Erasmus+ konkurs za odlaznu mobilnost studenata

Univerzitet u Novom Sadu raspisao je javne pozive za prijavu studenata za Erazmus+ KA131 stipendije za studentske razmene prema državama članicama EU i trećim zemljama pridruženim E+ programu.

Detaljne informacije o konkursu za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse možete pronaći na ovom linku.

TRAJANjE JAVNOG POZIVA (KONKURSA): 29. januar 2024. – 29. februar 2024. godine

ROK ZA PODNOŠENjE PRIJAVA: četvrtak, 29. februar 2024. godine do 23.59 časova

UKUPAN BROJ STIPENDIJA NA NIVOU UNS-a: između 15-20

PERIOD REALIZACIJE MOBILNOSTI: najranije od maja 2024. godine, najkasnije do juna 2025. godine

Detaljne informacije o konkursu za mobilnost studenata u svrhu studiranja možete pronaći na ovom linku.

TRAJANjE JAVNOG POZIVA (KONKURSA): 29. januar 2024. godine do 29. februara 2024. godine

ROK ZA PODNOŠENjE PRIJAVA: četvrtak, 29. februar 2024. godine do 23.59 časova

REALIZACIJA STUDENTSKE MOBILNOSTI: u toku akademske 2024/2025. godine

Ovde možete proveriti koji Erasmus+ KA131 partnerski univerziteti su na raspolaganju studentima sa PMF-a.

Za podršku prilikom sastavljanja ugovora o mobilnosti i odabira kurseva, studenti treba da se obrate departmanskim akademskim koordinatorima.

Za sva administrativna pitanja u vezi sa konkursom i dokumentacijom, studenti treba da kontaktiraju putem mejla Kancelariju za međunarodnu saradnju PMF-a:  erasmus@pmf.uns.ac.rs ili da dođu na konsultacije u Dekanat (kancelarija 6, prizemlje), svakog radnog dana od 9-10h.