Home » News and Opportunities » PREZENTACIJA STUDIJA U FRANCUSKOJ I STIPENDIJA VLADE REPUBLIKE FRANCUSKE 2023.

PREZENTACIJA STUDIJA U FRANCUSKOJ I STIPENDIJA VLADE REPUBLIKE FRANCUSKE 2023.

Petak, 1. decembar 2023, 12 časova
Rektorat Univerziteta u Novom Sadu, amfiteatar u prizemlju

Dragi studenti,

Pozivamo vas na prezentaciju studija u Francuskoj i stipendija Vlade Republike Francuske za Master 2 nivo i doktorske studije u komentorstvu za sve oblasti, koju će održati predstavnici Francuskog instituta u Srbiji i kancelarije Campus France, u petak 1. decembra 2023. godine, s početkom u 12 časova, u amfiteatru Rektorata Univerziteta u Novom Sadu.

Svi zainteresovani imaće priliku da iz prve ruke čuju informacije o neophodnoj dokumentaciji, proceduri prijavljivanja, nivou francuskog i/ili engleskog jezika, kao i svim adutima francuskog visokoobrazovnog sistema.

Konkurs za stipendije za 2024/2025. je u toku i traje do 29. marta 2024. godine. Svake godine Vlada Republike Francuske putem ovog programa stipendira oko 40 studenata iz naše zemlje uz pune i polovične stipendije.

Ulaz je slobodan, a prezentacija će se održati na srpskom jeziku.