Home » News and Opportunities » Promocija Erasmus + konkursa za studente na PMF-u ODLAŽE SE ZA 19.02.2024. u 12 časova

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta održaće promociju Erazmus+ konkursa za odlaznu mobilnost studenata (u svrhu prakse i u svrhu razmene) koji su raspisani na nivou UNS-a.

Promociju koja je bila najavljena za 13.02.2024. godine u 12 časova odlažemo za ponedeljak, 19. februara 2024. u 12h u Klubu nastavnika na Departmanu za fiziku/matematiku i informatiku (II sprat).

Studenti će imati priliku da saznaju više informacija o Erasmus+ konkursu i partnerskim univerzitetima PMF-a na kojima je mobilnost omogućena, kao i o pripremi prijavne dokumentacije.

Vidimo se u ponedeljak!