Home » News and Opportunities » Poziv studentima fizike – stručna praksa u GSI and FAIR, Germany

Poziv studentima fizike – stručna praksa u GSI and FAIR, Germany

Dragi studenti fizike,

Kako je u toku Erasmus+ konkurs za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse čija promocija će se održati u utorak 13.02.2024. godine u 12 časova u Klubu nastavnika na Departmanu za fiziku/matematiku i informatiku (II sprat) pozivamo vas da iskoristite priliku i konkurišete za stručnu praksu kod Međunarodnog istraživačkog centra GSI Helmholtz centar u Darmštatu, Nemačka.

Ključne informacije su:

1. Trajanje prakse: od 2 do 3 meseca
  2. Proces prijave: Prijavljivanje na ERASMUS + konkurs UNS-a (uz pretpozivno pismo GSI Helmholtz centar u Darmštatu)
  3. Podrška od strane domaćina GSI Helmholtz centra: Organizacija smeštaja, bicikla tokom boravka i društvenih aktivnosti zajedno sa drugim praktikantima.

Više informacija možete naći na www.fair-center.eu/erasmusplus.