Home » News and Opportunities » Promocija Erasmus+ konkursa za studente na PMF-u

Promocija Erasmus+ konkursa za studente na PMF-u

Kancelarija za međunarodnu saradnju Prirodno-matematičkog fakulteta održaće promociju javnog poziva za ERASMUS+ odlaznu mobilnost studenata.

Promocija će se održati u ponedeljak, 3. oktobra 2022. u 11h u Amfiteatru 2 na Departmanu za biologiju i ekologiju.

Studenti će imati priliku da saznaju više informacija o Erasmus+ konkursu, partnerskim univerzitetima PMF-a na kojima je mobilnost omogućena, pripremi prijavne dokumentacije i da čuju iskustva kolega koji su već učestvovali u Erasmus+ programu.

Studenti PMF-a koji će podeliti svoja Erasmus+ iskustvu su:

Ana Cvjetičanin, studentkinja turizmologije, Erasmus razmena na Univerzitetu u Oradei (Rumunijia), Erasmus+ praksa u Palemu (Italija);

Vuk Čolaković i Vukašin Sredojević, studenti hotelijerstva, Erasmus+ razmena u Yschools (Troa, Francuska).

Vidimo se u ponedeljak! 🙂