Home » News and Opportunities » STIPENDIJE ZA ČETVRTU „ZHI-HONG” MEĐUNARODNU LETNJU ŠKOLU NAPREDNIH MATERIJALA 2019.

Fakultet za nauku o materijalima i inženjerstvo (School of Material Science and Engineering – SMSE) u sklopu Đao Tong Univerziteta iz Šangaja organizuje četvrtu „Zhi-Hong” Međunarodnu letnju školu naprednih materijala (“Zhi-Hong” International Summer School of Advanced Materials – ISS-AM). Cilj letnje škole je promovisanje interaktivne kulturne i akademske razmene između vrhunskih naučnika i studenata diplomskih i poslediplomskih studija širom sveta.

Letnja škola obuhvata dvonedeljni program i održaće se 7-20. jula 2019. u prostorijama Đao Tong Univerziteta u Šangaju, u Minhang kampusu. Tema letnje škole za 2019. godinu je „Napredni metalni materijali” (Advanced Metallic Materials).

Rok za prijavu: 8. april 2019.

Za više informacija o letnjoj školi i prijavi posetite zvaničnu stranu UNS-a.

0226_2019-Zhi-Hong