Home » News and Opportunities » Vebinar “Kako da uspešno kreirate novi Europass CV?”

Vebinar “Kako da uspešno kreirate novi Europass CV?”

Fondacija Tempus će održati vebinar koji je namenjen studentima, učenicima, mladima, nastavnicima, zaposlenim osobama i tražiocima posla, kao i svim osobama koje žele da saznaju kako se koristi inovirana Europass platforma. Tokom vebinara će biti demonstrirano kako se registruje na platformu, kako se na njoj kreiraju, čuvaju, dele i sa nje izvoze Europass profil (portfolio), radna biografija (CV) i propratno pismo, kao i koje dodatne funkcionalnosti u svrhu obrazovanja i zapošljavanja su na raspolaganju.

Vebinar se održava u utorak, 24. avgusta, sa početkom u 16 časova, a za prijavu učešća potrebno je popuniti kratak prijavni formular, najkasnije do 23. avgusta u 15 časova.

Pristup ka prijavnom formularu možete pronaći ovde.