Home » News and Opportunities » Vebinar “Kako na studentsku razmenu kroz programe Erazmus+ i CEEPUS”?

Vebinar “Kako na studentsku razmenu kroz programe Erazmus+ i CEEPUS”?

Fondacija Tempus će održati vebinar koji je namenjen aktuelnim i budućim studentima osnovnih, master i doktorskih studija na visokoškolskim ustanovama u Srbiji koji su zainteresovani da jedan deo svojih studija provedu na stipendiranoj studentskoj razmeni u inostranstvu kroz programe Erazmus+ i CEEPUS. Na vebinaru će biti reči o aktuelnim mogućnostima za prijavu, uslovima učešća, visini i obuhvatu stipendija, potrebnoj dokumentaciji i načinu prijave.

Vebinar se održava u utorak, 17. avgusta u 16 časova, a za prijavu učešća potrebno je popuniti kratak prijavni formular, najkasnije do 16. avgusta u 15 časova.

Više informacija o vebinaru i pristup ka prijavnom formularu možete pronaći ovde.