Home » News and Opportunities » Empower the Erasmus Generation – trodnevni trening

Empower the Erasmus Generation – trodnevni trening

Erazmus Studentska Mreža iz Novog Sada – ESN organizuje trening pod nazivom “Empower the Erasmus Generation” koji će biti otvoren za sve studente i profesore Univerziteta u Novom Sadu. Trening će biti organizovan u petak, 19.08. od 16 časova u Rektoratu Univerziteta u Novom Sadu.

Glavne teme treninga su učešće u novom Erasmus+ programu 2021-2027, Erasmus+ aplikacija, portal Studentske razmene, a održaće se i panel diskusija na temu iskustava sa studentske razmene i mogućnosti mobilnosti za studente sa invaliditetom. Zbog prisustva učesnika iz inostranstva događaj će biti održan na engleskom jeziku. U produžetku možete pronaći agendu i satnicu događaja: