Home » News and Opportunities » POZIVAMO VAS NA PUTUJUĆI SAJAM FRANCUSKIH UNIVERZITETA – STUDIRAJTE U FRANCUSKOJ (1.11.2017)

Pozivamo sve zainteresovane  studente na  Putujući sajam francuskih univerziteta, koji će se održati u sredu, 1. novembra 2017. godine od 10.00 do 16.30 časova u holu Centralne zgrade  Univerziteta u Novom Sadu ( Dr. Zorana Đinđića 1).

Celodnevna manifestacija omogućiće studentima Univerziteta u Novom Sadu da se informišu o studijama u Francuskoj i svim fondovima namenjenim finansiranju akademske mobilnosti na univerzitetima u Francuskoj.

Pored različitih prezentacija, studenti  će imati mogućnost da  direktno razgovoraju sa predstavnicima francuskih visokoškolskih institucija čiji će štandovi biti postavljeni u holu Centralne zgrade UNS-a.

Detaljan program sajma

Spisak francuskih univerziteta koji učestvuju na sajmu i pregled njihove akademske ponude