Home » News and Opportunities » Global Korea Scholarship 2019: Stipendija Vlade Republike Koreje za postdiplomske studije

Ambasada Republike Koreje u Republici Srbiji ima čast da vas obavesti da je Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje, Ministarstva obrazovanja Vlade Republike Koreje, raspisao konkurs za četiri državljanina Srbije i jednog državljanina Crne Gore, da se prijave za državnu stipendiju korejske vlade za postdiplomske studije (master ili doktorske), pod nazivom 2019 Global Korea Scholarship: Korean Government Scholarship Program for International Students for a Graduate Degree – 2019 Graduate GKS.

Prijava i sva potrebna dokumentacija zainteresovanih studenata mora stići na adresu Ambasade najkasnije do 15. marta 2019. godine. Aplikanti koji su prošli prvi krug selekcije u Ambasadi, biće pozvani na intervju nakon pregledanih dokumenata.

Više informacija o pozivu: Najstudent i www.studyinkorea.go.kr