Home » News and Opportunities » Globalna letnja škola Univerziteta Đao Tong u Šangaju

Globalna letnja škola Univerziteta Đao Tong u Šangaju

U organizaciji Đao Tong Univerziteta u Šangaju održava se Globalna letnja škola 2019 (Global Summer School 2019).

Globalna letnja škola 2019 pruža odličnu priliku studentima za usavršavanje i učenje o Kini putem akademskih i kulturnih impresija.

Škola nudi jedinstveno iskustvo učenja o kineskoj kulturi i istoriji kroz kombinaciju predavanja, radionica i izleta.

U saradnji sa Univerzitetom u Novom Sadu, Univerzitet Đao Tong u Šangaju ponudio je dve besplatne školarine i dva besplatna smeštaja za zainteresovane studente Univerziteta u Novom Sadu.

Troškovi prevoza nisu uključeni i padaju na teret odabranih kandidata.

Rok za podnošenje prijave je: NEDELJA, 14. APRIL 2019. GODINE

Više informacija o Globalnoj letnjoj školi u Šangaju i prijavi za poziv možete videti na zvaničnom sajtu UNS-a: http://www.uns.ac.rs/index.php/vesti-2/6206-globalna-letnja-skola-u-sangaju