Home » News and Opportunities » Kako da odem na CEEPUS razmenu?

Kako da odem na CEEPUS razmenu?

U toku je prijavljivanje kandidata za razmene unutar CEEPUS mreža za 2019/20. godinu koje će trajati do 31. oktobra za boravke koji su predviđeni tokom letnjeg semestra 2019/20, dok će zaključno sa 30. novembrom trajati i apliciranje za freemovere tj. za boravke izvan CEEPUS mreža.

Imajući to u vidu, Fondacija Tempus – Nacionalna CEEPUS kancelarija u sredu, 18. septembra u 16 časova za zainteresovane studente i predavače sa državnih visokoškolskih ustanova organizuje besplatni vebinar ”Kako da odem na CEEPUS razmenu?”.

Vebinar je namenjen studentima ili članovima nastavnog osoblja na državnim visokoškolskim ustanovama u Republici Srbiji koji su zainteresovani za stipendiranu mobilnost u nekoj od država srednje ili jugoistočne Evrope, a zainteresovani se mogu prijaviti do 11. septembra u 13 časova ispunjavanjem ovog obrasca.